داستان تأسیس باغ پسته
سلام

من وحید امیرپور هستم مدیرسایت. ۳۸ ساله و از همه مهم تر مدیر خانه

از وقتی که پدر شدم  دغدغه های جور و واجور بهم اضافه شد مثل این که برای خوراکی بچه ها چی تهیه کنم که هم کیفیت داشته باشه و هم در دسترس باشه .

خانواده من اهل تنقلات هستن و برای سلامتی بیشتر از بین انواع اون، آجیل رو به عنوان تنقلات اصلیشون انتخاب کردم .

از انواع آجیل بیشتر از همه پسته رو برای بچه ها تهیه میکردم چون هم مواد معدنی مثل آهن و کلسیم که برای رشد بچه ها لازمه و ضروریه رو شامل می شد وهم ویتامین های ضروری مثل ویتامین C و مخصوصا ویتامین کمیاب B6 که باعث جلوگیری از خیلی بیماری ها میشه. البته بچه هم بیشتر دوست دارند .

اوایل وقتم آزاد تر بود و می تونستم به از هرجایی که می دونستم پسته خوب داشت خرید کنم حتی گاهی اوقات برای خرید مجبور بودم از شرق به غرب یا شمال می رفتم ولی وقتی بچه دوم به خانواده ما اضافه شد واقعا کارم خیلی سخت شد، چون وقت کمتری آزاد داشتم .

با این وجود وقتی یه فروشگاه خوب پیدا می کردم که هم جنس محصولاتش خوبه وهم قیمتش مناسبه، بعد از چند بار خرید یا طرفم شغلشو عوض میکرد یا به علت اینکه قیمت آجیل و به خصوص پسته روز به روز افزایش پیدا میکرد از کیفیت کار کم میزاشتن .

تو بهترین حالت که یک مغازه خوب پیدا میکردم یا قیمتش بالا بود یا اونقدر دم مغازش صف بود که واقعا پشیمون میشدم .

از وقتی اسنپ فود امکان خرید آجیل رو هم اضافه کرد واقعا خیلی خوشحال شدم با ذوق زیادی خرید کردم، اولین سفارشی که تو اسنپ فود ثبت کردم اونقدر بهم چسبید که خودم فک میکردم همین الان از تو غار در اومدم ولی وقتی سفارشم که از بهترین مغازه محله بود، رسید واقعا باور نکردنی بود چون پسته کهنه بود و واقعااا نمیتونم وصف کنم که چقدر بد بود .

کلی تو سایتا گشتم که بتونم حداقل یک فروشگاه که اطلاعات خوبی هم درباره آجیل بویژه پسته داشته باشه پیدا کنم ولی واقعا هیچ سایت خوب و مرجعی پیدا نکردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم .

توی همین شرایط بودم که یهو فکری به ذهنم زد که یه سایت تخصصی که هم مرجع باشه و هم فروشگاه درجه یک و همین دلیل باعث شد که طراحی سایت رو یاد گرفته و پس از اون اطلاعاتم رو در مورد آجیل بویژه پسته بیشتر کنم تا دیگران برای خرید پسته اینقدر به زحمت نیفتن .

در باغ پسته تمام سعی خودمو میکنم که پسته با بهترین کیفیت و بهترین قیمت رو از کشاورز تهیه و در کوتاهترین زمان ممکن و با بسته بندی شیک به دست مردم برسه تا همه پدرا و مادرا مثل ما بتونن بهترین ها رو به راحتی برای بچه هاشون فراهم کنند .

از این که به صحبت های بنده گوش کردید از شما سپاس گذارم .